Gmina Kunice

Aktualności

„Wspieramy skutecznie od A do Z-atrudnienia!”

Drukuj
 
 
Zapraszamy Cię do projektu organizowanego
przez Fundację Razem w Wałbrzychu:
„Wspieramy skutecznie od A do Z-atrudnienia!”

W ramach projektu udzielamy wsparcia doradcy zawodowego, który wspólnie z Tobą dopasuje możliwości projektu do Twoich potrzeb. Oferujemy profesjonalne warsztaty z zakresu aktywnych technik poszukiwania pracy oraz możemy zaproponować skorzystanie ze szkoleń zawodowych i staży zawodowych (wraz ze zwrotem kosztów dojazdu oraz stypendium), a dla osób, które chciałyby podjąć pracę oddaloną o 50 km od miejsca zamieszkania proponujemy dodatek na zmianę miejsca zamieszkania lub zwrot kosztów dojazdu do pracy.
Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Dolnego Śląska na lata 2014-2020.

Uczestnikami i Uczestniczkami projektu mogą być osoby niepracujące po 30 roku życia (kobiety, osoby niepełnosprawnościami, długotrwale bezrobotne, o niskich kwalifikacjach)
zamieszkujące na terenie powiatów: dzierżoniowskiego, kłodzkiego, ząbkowickiego, wałbrzyskiego ziemskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego ziemskiego, legnickiego ziemskiego, lubańskiego, lwóweckiego, złotoryjskiego.

Jeżeli masz pytania zadzwoń po szczegóły:
tel. 74 666 30 06
Fundacja Razem ul. Beethovena 1-2, 58-300 Wałbrzych
Do pobrania:
ZałącznikRozmiar załącznika
Pobierz załącznikplakat WSOADZ rekrutacja606 kB