Festyn Dożynkowy już za nami!

Festyn Dożynkowy już za nami!

W minioną sobotę 4 września, na terenie rekreacyjno – sportowym w Grzybianach, odbył się Festyn Dożynkowy. Jesteśmy wdzięczni, że po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, mogliśmy się spotkać w tak licznym gronie Mieszkańców Gminy Kunice.

Pragniemy podziękować wszystkim osobom i organizacjom, które włączyły się w przygotowanie tego wydarzenia, a w szczególności Sołectwie Grzybiany, które ugościło wszystkich przybyłych gości, Kołu Gospodyń Wiejskich „Rosochatki”, Ochotniczej Straży Pożarnej w Kunicach, pracownikom Gminnego Ośrodku Kultury i Sporu oraz Urzędu Gminy w Kunicach oraz wszystkim tym, którzy włożyli wiele trudu w przygotowanie Festynu.

Dziękujemy również pracownikom Głównego Urzędu Statystycznego o/Legnica, z którymi wspólnie przygotowaliśmy Punkt Spisu Powszechnego, pomagając mieszkańcom naszej gminy w wypełnieniu obywatelskiego obowiązku, jakim jest udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. Dziękujemy również pracownikom Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy za organizację mobilnego punktu szczepień przeciwko COVID-19.