Rozlicz podatek w Gminie Kunice – inwestuj w miejsce, w którym żyjesz!

Rozlicz podatek w Gminie Kunice – inwestuj w miejsce, w którym żyjesz!

Początek roku do czas rozliczeń PIT do Urzędu Skarbowego. Z tej okazji przypominamy, że każda osoba, która w zeznaniu podatkowym PIT wskaże adres zamieszkania na terenie Gminy Kunice, zasila budżet gminy o dodatkowe środki na rozwój infrastruktury, kulturę, oświatę oraz inne działania wpływające na rozwój gminy i poprawę jakości życia jej mieszkańców.

ZAINWESTUJ SWÓJ PODATEK W MIEJSCU, W KTÓRYM ŻYJESZ!
Wskaż Gminę Kunice w zeznaniu PIT jako swoje miejsce zamieszkania. Twój podatek zasili budżet gminy pozwalając na realizację kolejnych inwestycji.

PAMIĘTAJ!
Adres zamieszkania może różnić się od adresu zameldowania.

DLATEGO PROSIMY!
Jeżeli na dzień 31 grudnia ubiegłego roku mieszkaliście na terenie naszej Gminy (a nie jesteście tutaj zameldowani), to wskażcie w rocznym rozliczeniu podatku dochodowego (PIT) faktyczne miejsce zamieszkania w Gminie Kunice. Rozliczając PIT dla naszej Gminy inwestujecie w naszą Małą Ojczyznę.

WIĘCEJ ŚRODKÓW = WIĘCEJ DZIAŁAŃ
Pieniądze z rocznego rozliczenia PIT zasilają budżet gminy, dzięki temu gmina ma większe możliwości finansowania m.in. rozwoju sieci kanalizacyjnej i wodociągowej, budowy nowych dróg, chodników, oświetlenia ulicznego oraz infrastruktury społecznej i rekreacyjnej.

Jednocześnie przypominamy, że Gmina Kunice udostępnia swoim mieszkańcom bezpłatne narzędzie do rozliczeń, które dostępne jest na stronie www.pitax.pl/rozlicz/urzad-gminy-kunice/
Aplikacja gwarantuje:

  • dwa razy więcej ulg podatkowych dzięki podpowiedziom systemu,
  • 100% poprawności obliczeń,
  • prostą obsługę i proste pytania bez cytowania ustaw i języka prawnego,
  • obsługę wszystkich druków PIT – dzięki niej rozliczysz nawet najbardziej nietypowe przychody
  • oficjalne UPO – Urzędowe Poświadczenie Odbioru zeznania wysłanego przez internet
  • przyspieszony zwrot podatku – otrzymasz już w 45 dni

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.