Stuletni jubileusz

Szanowni Mieszkańcy Gminy Kunice

Dziś chcielibyśmy podzielić się z Państwem wyjątkowym wydarzeniem, które miało miejsce w naszej gminie. Zastępca Wójta Pani Ewa Hoszowska, Sekretarz Gminy Pani Ewa Bużdygan oraz Komendant Ochotniczej Straży Pożarnej w Kunicach Pan Józef Giedrojć złożyli wizytę u naszej najstarszej mieszkanki, która właśnie obchodziła swój stuletni jubileusz.

Pani Agnieszka urodziła się w 1923 r. co oznacza, że ma już 100 lat! To powód do dumy dla całej naszej społeczności.

Wizyta była pełna ciepłych słów, uśmiechów i wzruszeń. Solenizantka podzieliła się swoimi wspomnieniami i opowiedziała o historii naszej gminy, przypominając nam, jak wiele zmian zaszło przez te 100 lat. To niezwykle cenne świadectwo historii naszego miejsca, które jest wartością nie do przecenienia.
W trakcie wizyty wręczono solenizantce bukiet kwiatów, słodki upominek i symboliczny prezent, a także przekazano list gratulacyjny. W imieniu mieszkańców złożono życzenia zdrowia, szczęścia i długiego, spokojnego życia.

Stulatka jest prawdziwym skarbem naszej gminy, a jej jubileusz to wyjątkowa okazja, aby uczcić historię i dziedzictwo naszego miejsca. Raz jeszcze, składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i wielu kolejnych lat pełnych spokoju i miłości.

Dziękujemy, że mogliśmy podzielić się tą wyjątkową chwilą spędzoną z Panią Agnieszką i raz jeszcze gratulujemy solenizantce stulecia i życzymy jej wszystkiego, co najlepsze!