Rozkład jazdy bezpłatnego transportu pasażerskiego na wybory do Parlamentu Europejskiego w dniu 9 czerwca 2024

Rozkład jazdy bezpłatnego transportu pasażerskiego na wybory do Parlamentu Europejskiego w dniu 9 czerwca 2024

Wójt Gminy Kunice informuje, że na terenie Gminy Kunice w dniu 9 czerwca 2024 r. (wybory do Parlamentu Europejskiego ) będzie świadczony bezpłatny gminny przewóz pasażerski dla wyborców ujętych w spisie wyborców w stałym obwodzie głosowania położonym na obszarze gminy. Mieszkańcom sołectw, w których nie ma lokali wyborczych lub przystanek jest oddalony o ponad 1,5 km od lokalu wyborczego Gmina zapewni bezpłatny dowóz autobusami na wybory.

9 czerwca  odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego . Mieszkańcy naszej Gminy będą głosować w 10 obwodach głosowania. Dziewięć lokali komisji obwodowych umożliwia głosowanie osobom niepełnosprawnym.  Dokładny wykaz obwodów i lokali wyborczych znajduje się na słupach ogłoszeniowych w całej gminie, a także w Biuletynie Informacji Publicznej gminy.

Aby ułatwić możliwość wzięcia udziału w wyborach, gmina uruchomi autobusy, które będą podwozić do lokali wyborczych mieszkańców sołectw, w których nie ma siedzib komisji obwodowych lub przystanek jest oddalony o ponad 1,5 km od lokalu wyborczego (zgodnie z art. 37f ustawy kodeks wyborczy).

Poniżej zamieszczamy rozkłady jazdy dla każdej linii w formacie pdf do pobrania lub wydrukowania.

 Zachęcamy wszystkich do głosowania, bo to nasze obywatelskie prawo, z którego powinniśmy korzystać. Idźmy na wybory!

Rozkład jazdy na wybory w dniu 9.06.2024