Z radością informujemy, że Rada Gminy Kunice podjęła dziś uchwałę w sprawie wyrażenia woli ustanowienia Świętej Jadwigi Śląskiej Patronką Gminy Kunice.
To ważny i historyczny krok, który otwiera drogę do podjęcia dalszych działań związanych z oficjalnym ustanowieniem Patronki naszej gminy.
Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy do udziału w prelekcji poświęconej św. Jadwidze Śląskie.
Spotkanie poprowadzi Pan Mariusz Garbera, który przybliży życie oraz działalność tej niezwykłej świętej.
Niedziela, 28 czerwca 2026 r.
Godz. 12:30

Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kunicach

Niech to wydarzenie będzie kolejnym krokiem w budowaniu tożsamości i wspólnoty naszej gminy.