Drodzy Uczniowie,
Gratuluję Wam wytrwałości, zaangażowania i wszystkich sukcesów, które osiągnęliście w tym roku szkolnym. Niech wakacje będą czasem odpoczynku, radości, nowych przygód i niezapomnianych chwil spędzonych z rodziną oraz przyjaciółmi.
Życzę Wam, abyście wrócili we wrześniu pełni energii, zapału i gotowi na kolejne wyzwania. Spełniajcie swoje marzenia, rozwijajcie pasje i zawsze wierzcie we własne możliwości.
Pięknych, bezpiecznych i słonecznych wakacji!
Przewodniczący Rady Gminy Wójt Gminy Kunice
Grzegorz Sieradzki Krzysztof Błądziński