Drodzy Uczniowie, udanych wakacji!

Drodzy Uczniowie, udanych wakacji!

Wakacje

Drodzy Uczniowie,

Gratuluję Wam wytrwałości, zaangażowania i wszystkich sukcesów, które osiągnęliście w tym roku szkolnym. Niech wakacje będą czasem odpoczynku, radości, nowych przygód i niezapomnianych chwil spędzonych z rodziną oraz przyjaciółmi.

Życzę Wam, abyście wrócili we wrześniu pełni energii, zapału i gotowi na kolejne wyzwania. Spełniajcie swoje marzenia, rozwijajcie pasje i zawsze wierzcie we własne możliwości.

Pięknych, bezpiecznych i słonecznych wakacji!

 

Przewodniczący Rady Gminy                                       Wójt Gminy Kunice

        Grzegorz Sieradzki                                              Krzysztof Błądziński